Městské kulturní středisko Strakonice

Městské kulturní středisko je zařízením města Strakonice zajišťuje kulturní a společenské akce, festivaly, přednášky a filmová představení v následujících objektech:
program
DK Strakonice
program
Strakonický hrad
program
Kino Oko
program
Letní kino
program
KZ U Mravenčí skály

Vstupenky na koncert DOG EAT DOG/Herdek filek (28.04.), STROMBOLI (30.06.) a KAMIL STŘIHAVKA (22.07.)

jsou již v předprodeji

 

Mezinárodní dudácký festival

termín: 
25. srpen 2016 - 28. srpen 2016

Mezinárodní dudácký festival
 
Pořadatel 22. ročníku Mezinárodního dudáckého festivalu Strakonice 2016 Městské kulturní středisko Strakonice chce touto cestou poděkovat všem, kteří se zasloužili o hladký průběh festivalu, podíleli se na jeho přípravách a vlastní realizaci. 
V první řadě velký dík patří režisérům jednotlivých programů, 25. PLRP Strakonice, Policii ČR, Městské policii, Sboru dobrovolných hasičů Strakonice, Technickým službám Strakonice, Cobra Security Strakonice, Český červený kříž a Nemocnice Strakonice, Linqua Trans Strakonice, KOCIS a KV2 Audio, všem sponzorům akce a především VÁM VŠEM NÁVŠTĚVNÍKŮM festivalu, kteří jste přišli podpořit Mezinárodní dudácký festival, na který jsme náležitě pyšní. 

Již nyní bychom Vás chtěli pozvat nejen jménem organizátora, ale i jménem všech dudáků a dudáckých souborů, na další 23. ročník Mezinárodního dudáckého festivalu, který se bude konat SAMOZŘEJMĚ VE STRAKONICÍCH V TERMÍNU 23. - 26. 08. 2018

 
Městské kulturní středisko Strakonice
 

OFICIÁLNÍ WEB DUDÁCKÉHO FESTIVALU: www.dudackyfestival.cz
 

PřílohaVelikost
MDF 2016 - Program s mapou.pdf1.98 MB