Městské kulturní středisko Strakonice

Městské kulturní středisko je zařízením města Strakonice zajišťuje kulturní a společenské akce, festivaly, přednášky a filmová představení v následujících objektech:
program
DK Strakonice
program
Strakonický hrad
program
Kino Oko
program
Letní kino
program
KZ U Mravenčí skály

Vstupenky na koncert DOG EAT DOG/Herdek filek (28.04.), STROMBOLI (30.06.) a KAMIL STŘIHAVKA (22.07.)

jsou již v předprodeji

 

DK Strakonice

Dům kultury Strakonice
Mírová 831
38601 Strakonice

28. duben 2017

20:00

Dům kultury

350 Kč

DOG EAT DOG

DOG EAT DOG

Support: HERDEK FILEK

 

Dog Eat Dog sou bezesporu jednou z nejúspěšnějších crossoverových kapel vůbec, vznikli v roce 1990 a jako jedni z prvních zkombinovali tvrdý rock s hip hopem. V roce 1993 vydali miniLP Warrant a hned v roce 1994 své první velké a veleúspěšné album All Boro Kings, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně.

Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učarovaly všem. V roce 1996 vyšlo album Play Games, které bylo produkováno hvězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, The Fugees). Poté následovaly další úspěšné nahrávky. 

Na Brand New Breed 2017 Tour samozřejmě zavítají i k nám do Česka, kde se díky obřímu zástupu fanoušků a konstantně úspěšným a vyprodaným koncertům cítí už jako doma. Čekejte průřez celou tvorbou až po nové pecky a notnou porci energie a skvělé atmosféry, pro které jsou vystoupení Dog Eat Dog známa jako jedna z nejlepších živých vůbec.

Dům kultury, začátek 20.00 hod.